Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (6998)
Świecznik z białej porcelany, zdobiony stylizowanym motywem liści, kontury i krawędzie złocone, podstawa okrągła, zielony drukowany znak firmowy, wyciskany napis "K. TUTTER"
23-05-2018
Nowość
Silesia Art Antyki
HOFMAN Wlastimil (1881-1970)
Dziewczynki z króliczkiem
Olej na kartonie, sygnowany i datowany ld. "Wlastimil Hofman 1925".
Wymiary w ramie: 49x64 cm (33x48 cm)

29 000 zł

22-05-2018
Nowość
WASILEWSKI (Ignacy ZYGMUNTOWICZ) Czesław (ok. 1875 - 1946/47)
Scena batalistyczna , 1920
Więcej informacji na stronie Galerii: www.galeria-attis.pl
22-05-2018
Nowość
Galeria Sztuki ATTIS
Cukiernica srebrna złocona pocz. XX w.
Cukiernica srebrna złocona , srebro pr. 800, złocona wew. , waga 396 gr. wym. 17x12,5x10 cm puncowana; 800 i tarcza podzielona na cztery z literami S/I/A/P 1 ćw.. XX w

2 000 zł

22-05-2018
Nowość
ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
HABROWSKI Stanisław (1914 - 2007)
Słoneczniki
Olej na płótnie, sygnowany pd. "S.Habrowski".

Wymiary: 30x40 cm.

550 zł

22-05-2018
Nowość
Złoto próby 585, porcelana, szkło; średn. 5,5 cm waga 94,8 g.Cech: Na kopercie zewnętrznej przedniej i tylnej: w okręgu korona | w owalu: AUDEMARS FRERES | GENEVE &BRASSUS, w stojącym owalu: wiewiórka – punca szwajcarska dla próby złota Próba : 56/585

9 000 zł

22-05-2018
Nowość
Dworek polski

Wymiary: 73x100 cm.

Stanisław Habrowski (1914-2007) - warszawski malarz rodzajowy, pejzażysta, twórca martwych natur.

Od 1955 r. należał do Związku Polskich Artystów Plastyków. Uczestnik licznych wys

1 400 zł

21-05-2018
Nowość
porcelana, złocona; filiżanka .wys.5,5 cm, śr.5,2 cm; spodki śr.11,2 cm. i 15,5 cm.; sygn. drukiem zielenią chromu: korona/ Rosenthal/ Madeleine . Niemcy, Selb (Bawaria), wytwórnia Rosenthal lata 1910-1922

140 zł

21-05-2018
Nowość
Lampa elektryczna
Lampa. kompozycja metali,; wys. całkowita z abażurem 61 cm, wys. podstawy 41 cm, Europa Zachodnia, XX w.

750 zł

21-05-2018
Nowość
/778
liczba obiektów: 6998