Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7019)
Cukiernica srebrna złocona XX w.
srebro pr. 800 złocona wew. Waga 149 g. wys.6 cm. śr. 14 cm. miseczka srebrna Europa zach. XX w.

560 zł

17-10-2017
Nowość
ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
SETKOWICZ Adam (1876 Kraków - 1945 Kraków)
Odpoczynek w polu
obraz malowany techniką olejną na płótnie o wym 35 x 50 cm, sygn l/d

9 000 zł

17-10-2017
Nowość
Antykwariat Garbary
Cukiernica secesyjna, Wiedeń, ok. 1900 r.
Cukiernica secesyjna, srebro pr. 3, cecha austro-węgierska, waga 420 g, wymiary: 14x13x10 cm.
Cukiernica skrzynkowa, wewnątrz złocona, wsparta na czterech nóżkach, pokrywka ze sterczynką w formie ptaka siedzącego na gałęzi.

4 900 zł

17-10-2017
Nowość
Biblioteczka w stylu Biedermeier
jedno-skrzydłowa, okleina brzozowa, wewnątrz trzy półki.
Europa Środkowa, II ćw. XIX w.
Wym: w. 143,5, sz. 73, g. 35 cm.
16-10-2017
Nowość
ANTIK BAZAR. Meble Antyczne. E. i S. Wojtachnio
Ikona - Czterej Święci, Rosja, ok. poł. XIX w.
tempera/deska, 44,50 x 39,50 cm
ID 49010

3 600 zł

16-10-2017
Nowość
DESA Unicum Galeria Marszałkowska
ZAKRZEWSKI Włodzimierz (1916 Petersburg - 1992 Warszawa)
Pejzaż z Paryża - Avenue de Villiers, 1966
olej/płótno, wym. 35 x 50 cm.(55x70 cm.) sygn. l.d.: W. ZAKRZEWSKI opisany na odwrocie: W. ZAKRZEWSKI 1966/4 / 35 x 50 / PARIS / AV DE VILLIERS

4 700 zł

16-10-2017
Nowość
Tadeusz Noskowski 'Zachód słońca', 1921 r.
Technika mieszana, sygnowana pd. "TAD. NOSKOWSKI 921".
Wymiary: 50x50 cm.
14-10-2017
Nowość
Wazon porcelanowy Heinrich.
Wazon porcelanowy firmy Heinrich.Kolorystyka biało-niebieska.Recznie malowany.Sygnowany.Wymiary;wys-54cm.szer-27cm.wlew15cm.podstawa-18cm.
14-10-2017
Nowość
Silesia Art Antyki
ZLATUSCHKA Josef (1879 – 1954 Wiedeń (?))
Miniatura, Wiedeń, 1923 r.
Miniatura malowana ręcznie, sygn. pd. "Zlatuschka 1923", wymiary w ramie: 20x15 cm (14x10 cm).

2 900 zł

13-10-2017
Nowość
/780
liczba obiektów: 7019