Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7352)
Herb trąby, ok. 1900 r.
Tarcza herbowa "Trąby". Kafle porcelanowe w oprawie dębowej. Wymiary: 80x100 cm.
20-02-2018
Nowość
FRANICZ Feliks (1871 - 1937)
Góral z koniem, 1921 r.
Olej na kartonie, sygnowany i datowany pd: "Felix Franić 1921".

3 900 zł

20-02-2018
Nowość
NEUMANN Fritz A. (1881-?)
Żołnierze na koniach przejeżdżają prze wieś
Olej/płótnie, 60 x 80 cm
Sygnowany l.d.: ,Fritz Neumann München’

5 700 zł

20-02-2018
Nowość
Dom Aukcyjny Polonia Art. Antyki, Galerie
WERNER Teodor (1836 - 1902)
Cukiernica skrzynkowa, 1870 r.
srebro, wewnątrz złocone, próby 84 , punce: cecha probierni OC/1870, 84, orzeł dwugłowy, znak warsztatowy Malcza);

wys. 9 cm, szer. 15 cm, głęb. 10 cm; waga 516 g.

Obiekt certyfikuje Agencja AD-ARTE Adam Chełstowski
20-02-2018
Nowość
Artissima Dom Aukcyjny
MACKIEWICZ Konstanty (1894 -1985)
Nokturn staromiejski
olej/tektura, 55,5 x 47,5 cm

sygn. p.d.: K.Mackiewicz

Więcej na www.artissima.pl
20-02-2018
Nowość
Artissima Dom Aukcyjny
Paterka w formie gwiazdy, 2 poł. XX w.
szkło sodowe, formowane ręcznie, barwione w masie, 10 x 23 cm
ID: 46386

200 zł

19-02-2018
Nowość
DESA Unicum - Galeria
Lampa naftowa, XIX/XX w.
szkło, mosiądz, 84 x 42 cm
obudowa mosiężna, klosz z białego szkła
ID: 495

800 zł

19-02-2018
Nowość
DESA Unicum - Galeria
Figurka głuszca, Eichwald, około poł. XX w.
porcelana, wys. 20 cm
sygnowany na spodzie kobaltowym znakiem wytwórni pod glazurą, wycisk: '1516'
dekoracja malowana pod glazurą
ID: 29911

1 500 zł

19-02-2018
Nowość
DESA Unicum - Galeria
Figura - 'Umierający łabędź', Rosenthal... , 1920
porcelana, 16 x 29 x 14 cm
na dnie podstawy stempel z koroną, napisem 'Rosenthal | Selb - Bawaria' oraz wyciśnięty nr: 'K 545', a także odręcznie, czernią pisane nazwisko malarza 'Geigenmuller'
ID: 30149

3 600 zł

19-02-2018
Nowość
DESA Unicum - Galeria
/817
liczba obiektów: 7352