Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (6811)
NEHRING Maciej (1901-1977)
„Pejzaż z łódkami” , 1961
Akwarela na papierze, sygnowany i datowany p.d. „Maciej Nehring 61”

Wymiary w ramie: 73x86 cm (50x63 cm)

3 900 zł

26-09-2018
Nowość
Koszyk ażurowy, Neresheimer&Sohne, Hanau , 1900
Srebro puncowane.

Wymiary: 8x25 cm

2 900 zł

25-09-2018
Nowość
STASIAK Ludwik (1858 - 1924)
Ceremonia
25-09-2018
Nowość
Galeria Sztuki ATTIS
Serwis do kawy - Steatyt Katowice
Serwis 6 - osobowy, Wytwórnia Wyrobów Ceramicznych "Steatyt " w Katowicach, Zygmunt Buksowicz, lata 60 - te XX w.; dekoracja malowana - motyw ryby, złocenie; drukowany złoty znak firmowy.
Obiekt został sprzedany

2 000 zł

25-09-2018
Silesia Art Antyki
Fritz Klaiberg “Wenecja”
Olej na płótnie, sygnowany p. d. „Klaiberg”

Wymiary w ramie: 75x96 cm (60x80 cm)

5 500 zł

25-09-2018
Nowość
FRAGET Józef (1797-1867)
TACA PLATEROWA Warszawa Fraget lata 1860-1896
TACKA plater na miedzi, , wym. 88x55 cm. Puncowana; w owalu FRAGET W WARSZAWIE, dwa skrzyżowane młotki i cyrkiel, w prostokącie PLATER oraz 1. Warszawa. Fraget. Lata 1860-1896

2 000 zł

24-09-2018
Nowość
ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
LAMPA GABINETOWA, ELEKTRYCZNA Z ABAŻUREM 1 ĆW. XX
Lampka elektryczna brąz, odlew cyzelowany, złocony i patynowany, blacha mosiężna, z abażurem. wys. korpusu 50 cm, szer. podstawy 15 cm, wys. z abażurem 73 cm. i śr.40 cm;, Europa Zachodnia, 1 ćw. XX w.

1 900 zł

24-09-2018
Nowość
Orlando Norie „Sceny w ogrodzie”
Akwarele na papierze, sygn. l. d. "Orlando Norie”

Wymiary każdej w ramie: 78x84 cm (34x50 cm)

12 000 zł

24-09-2018
Nowość
KLIMEK Ludwik (1912-1992)
Taniec
Olej na papierze, sygnowany p.d. „Klimek”.

Praca inspirowana obrazem Henriego Matisse’a, o tym samym tytule.

Wymiary w ramie: 52x60 cm (40x50 cm)

7 500 zł

21-09-2018
Nowość
/757
liczba obiektów: 6811