Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7944)
DWURNIK Edward (ur. 1943, Radzymin)
Sosny , 2017
24x30cm / olej na płótnie / blejtram sosnowy / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

3 000 zł

23-05-2018
Nowość
Galeria Foksal 17
BIEGANIK Grażyna
Nr 24. olej na płótnie, 40x50cm, 2018 r. , 2018

2 500 zł

23-05-2018
Nowość
Galeria MILANO
BIEGANIK Grażyna
nr 2. olej na płótnie 110x90cm, 2018r , 2018
nr 2. olej na płótnie 110x90cm, 2018r

5 000 zł

23-05-2018
Nowość
Galeria MILANO
KOWALIK Marcin (ur. 1981, Zamość)
Projektor , 2012
Więcej informacji na stronie Galerii: www.galeria-attis.pl
23-05-2018
Nowość
Galeria Sztuki ATTIS
SOKÓŁ Leszek (ur. 1955)
Galeria Tadeo-Art Bielsko-Biała ul.Żywiecka 333
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota 8-13
więcej na stronie www.tadeo-art.pl
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
wysyłka 24h na terenie kraju gratis!!!!!!
22-05-2018
Nowość
Galeria Malarstwa i Rzeżby Tadeo-Art
MAJROWSKI-MEYRO Zdzisław (ur. 1952)
Baker's dozen , 2009
130x80cm / olej na płótnie / blejtram sosnowy / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

17 000 zł

22-05-2018
Nowość
Galeria Foksal 17
ŁUGOWSKI Mateusz (Matt) (ur. 1990)
Ekran , 2016
olej na płótnie
130 x 80 cm

7 000 zł

22-05-2018
Nowość
Galeria SD
Idziemy , 2018
olej na płótnie
80 x 80 cm

7 000 zł

22-05-2018
Nowość
Galeria SD
Słupy , 2018
olej na płótnie
60 x 80 cm
22-05-2018
Nowość
Galeria SD
/883
liczba obiektów: 7944